Alış Yeri
Alış Tarih
 
Alış Saat
Teslim Tarih
Teslim Saat

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

Ege Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir, nüfusuyla da Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olma özelliği taşıyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na geldiğinizde yapmanız gereken ilk şey ise araç kiralamak. Daha sonra şehre ayırdığınız zaman ve kişisel beğenilerinize göre hazırladığınız gezi planına başlayabilirsiniz.

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda neden araç kiralamalıyım?İzmir Adnan Menderes Havalimanı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, her gün binlerce kişiyi Türkiye sınırları içindeki en eski ve aynı zamanda en modern şehirlerimizden biri olan İzmir’e bağlıyor. Buradan şehir merkezine ve çevre il ve ilçelere için köprü görevi görüyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda araç kiralamak İzmir ve çevresinde ulaşmak için yollarda geçireceğiniz süreyi en aza indirecek.

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralamak için en doğru lokasyon

İzmir’e ulaşımınızı havayolu ile yapacaksanız İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralamak için en iyi seçenek olacak. Böylece havalimanından İzmir içinde gitmek istediğiniz her yere en rahat şekilde, zaman kısıtlaması olmadan ve en uygun rotayı kullanarak ulaşabileceksiniz.

 

İzmir’de mutlaka görmeniz gereken yerler

Türkiye’nin 3. en kalabalık şehri olan İzmir, birbirinden güzel kumsalları ve tarihi değerlerinin yanı sıra her mevsim güzel iklimi sayesinde yılın her döneminde çok sayıda ziyaretçiyi ağırlıyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda araç kiraladıktan sonra İzmir’deki gezintinize dünyanın her yerinden ziyaretçi akınına uğrayan Efes Antik Kenti ile başlayabilirsiniz..Sasalı Doğal Yaşam Parkı

1901 yılında Sultanhamid’in tahta çıkışının 25. Yıldönümü nedeniyle, padişahın emriyle yaptırılmış olan Saat Kulesi, bugün İzmir’in en önemli sembollerinden biri olmaya devam ediyor. Konak Meydanı’ndan kolaylıkla ulaşabileceğiniz Kemeraltı ise, hala canlılığını koruyan tarihi bir çarşı.

İzmir Doğal Yaşam Parkı, Avrupa’daki en büyük doğal yaşam parkı olma özelliğine sahip. Etrafları kafesler ve tellerle çevrili olmadan özgürce gezen hayvanlar, binlerce ağaç ve bitkilere ev sahipliği yapan park, farklı türlerle tanışmak isteyen doğa dostlarını bekliyor.

 

İzmir ‘de ne yenir, ne içilir?

Ziyaretçilerini zeytinyağlıları, deniz ürünleri ve zengin mutfağı ile karşılayan İzmir, kendine has pek çok alternatif sunuyor. İzmir’e gitmişken mutlaka denemeniz gereken diğer lezzetleri kumru ve çöp şiş olarak sıralamak mümkün. Kumruyu Çeşme’de, çöp şişi ise Selçuk’ta yemenizi özellikle tavsiye ederiz.

Tatlı severler lokma tatlısını bir de İzmir’de denemeli. Şansınız varsa Kordon yürüyüşünüz sırasında seyyar bir lokma tatlıcısına rastlayabilir ve yürüyüşünüzü daha keyifli hale getirebilirsiniz.

 

Almira İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Ofisi

Adres: 9 Eylül Mah. 695 Sok. No:36/N İzmir

Telefon: 0850 811 3 256

 

 

 

Diğer Lokasyonlar

Adana Havalimanı Araç Kiralama / Adıyaman Havalimanı Araç Kiralama / Aksaray Araç Kiralama / Antalya Havalimanı Araç Kiralama / Atatürk Havalimanı Araç Kiralama / Bayburt Araç Kiralama / Bodensee Friedrichshafen Havalimanı / Bodrum Havalimanı Araç Kiralama / Buca Araç Kiralama / Bursa Araç Kiralama / Cizre Araç Kiralama / Dalaman Havalimanı Araç Kiralama / Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama / Erzurum Havalimanı Araç Kiralama / Eskişehir Havalimanı Araç Kiralama / Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama / Gümüşhane Araç Kiralama / İzmir Havalimanı Araç Kiralama / Kayseri Araç Kiralama / Konya Havalimanı Araç Kiralama / Manisa Araç Kiralama / Muş Araç Kiralama / Niğde Araç Kiralama / Rize Araç Kiralama / Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama / Samsun Havalimanı Araç Kiralama / Sivas Araç Kiralama / Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama / Trabzon Havalimanı Araç Kiralama / Van Araç Kiralama / Yalova Araç Kiralama